Rebranding - Paliūtis becomes Swampok

August 11, 2022

UAB “Paliūtis”, didžiausias neperšlampamos avalynės gamintojas ir eksportuotojas Šiaurės Europoje, pristato naują tarptautinį prekės ženklą “Swampok”.

UAB “Paliūtis”, didžiausias neperšlampamos avalynės gamintojas ir eksportuotojas Šiaurės Europoje, pristato naują tarptautinį prekės ženklą “Swampok”. Šiuo svarbiu žingsiu siekiama atspindėti įmonės technologinę ir vadybinę pažangą, prisistatyti užsienio partneriams jiems lengvai ištariamu bei suprantamu vardu, bei judėti aukštesnės pridėtinės vertės produktų kūrimo keliu. Įmonės juridnis pavadinimas išlieka nepakitęs, tačiau pristatoma nauja interneto svetainė, logotipas, šūkis bei kita vizualika.

„Pastaraisiais metais investavome virš 1 000 000 eur į moderniausią įrengimų parką, auginome kompetentingą komandą, daug laiko skyrėme gamybos bei procesų optimizavimui, tam kad savo klientams galėtume pasiūlyti išskirtinės kokybės produktus už konkurencingą kainą. Beveik dvigubas įmonės gamybos apimčių  bei pardavimų augimas privedė prie sprendimo atnaujinti ir įmonės įvaizdį, kad būtume suvokiami kaip modernūs, lankstūs, inovatyvūs rinkos žaidėjai. Taip pat šis žingsnis turi teigiamos įtakos darbuotojų motyvacijai bei darbdavio įvaizdžiui.“ – įmonės generalinis direktorius Simonas Vitkevičius.


Beveik dvigubas įmonės gamybos apimčių  bei pardavimų augimas privedė prie sprendimo atnaujinti ir įmonės įvaizdį, kad būtume suvokiami kaip modernūs, lankstūs, inovatyvūs rinkos žaidėjai.

Swampok strateginis pozicionavimas – partneris, įgyvendinantis kiekvieną jūsų idėją. Tai atspindi ir Swampok šūkis “Let your ideas rain“, komunikuojantis, kad esame pasiruošę nukrypti nuo standartinės gamybos, parinkti tinkamas spalvas, aksesuarus ir kartu su partneriu sukurti perkamiausią, paklausiausią gaminį (bestseller). „Swampok“ prekinis ženklas simbolizuoja ne tik atsinaujinimą, bet ir organizacijos požiūrį į mūsų visų ateitį. Vedini atsakingo ir tvaraus verslo idėjos, igyvendiname ilgalaikę kampaniją, kurios  tikslas, kad kiekviena mūsų gamykloje pagaminta pora sugrįžtų į Swampok gamyklą, kurioje ji bus perdibrta ir prikelta naujam gyvenimui. Šiuo klausimu bendradarbiaujame su esamais partneriais, plačiąja visuomene, tad kviečiame prisidėti ir jus.

Apie Swampok

Swampok (buv. “Paliūtis”) yra šeimos verslas, nuo 1995 užsiimantis neperšlampamos avalynės gamyba ir prekyba. Gamybai naudojamos ES aprobuotos žaliavos – mišiniuose nėra švino, kadmio, azoto junginių, gaminame pagal REACH reikalavimus. Bendradarbiaujame su didžiausiais prekybos tinklais, įmonėmis prekiaujančiomis asmeninės apsaugos priemonėmis, sodo-daržo prekėmis, didžiąją dalį produkcijos eksportuojame į ES šalis.

Norėdami gauti papildomos informacijos dėl naujo prekės ženklo ir jo naudojimo kreipkitės į Jekateriną Makarova, jekaterina@swampok.com, +370 659 14444.What to read next

1 500 000+ boots made every year

Let's create one for you Let's create one for you
We use cookies. Privacy policy
Agree with all cookies